(VIDEO) Ante Rebić zabio za Frankfurt koji je ovom pobjedom skočio na treće mjesto

Piše D  /  02.11.2018., 10:11h

Eintracht Frankfurt je na gostovanju kod Stuttgarta u prvom susretu 10. kola Bundeslige pobijedio s 0:3 i tako skočio, barem privremeno, u sami vrh njemačkog prvenstva.

Drugi pogodak za bivši klub Nike Kovača zabio je hrvatski reprezentativac Ante Rebić koji je u 32. minuti iskoristio sjajno dodavanje Luke Jovića i glavom zakucao loptu u mrežu.

Frankfurt je poveo 11. minuti, a i kod tog pogotka je sudjelovao Rebić. Hrvat je sjajno gurnuo loptu do Jovića, ali njegov udarac brani domaći vratar. No, na odbijenu loptu natrčava Haller i posprema je u praznu mrežu.

Srpski napadač se tako u 32. minuti odužio Rebiću za dodavanje kod prvog gola, poslavši mu sjajnu loptu za Hrvatov četvrti prvenstveni gol.

Konačnih 0:3 u 89. minuti postavlja Muller koji je dvadeset minuta ranije zamijenio Rebića.

Zanimljivo, Frankfurtov trener Hutter izašao je večeras s veoma ofenzivnoj postavi. Jović i Heller su igrali u vršku napada, a Rebića je stavio na poziciju polušpice.

26. travanj 2024 09:00