(VIDEO) Ante majstore!!! Rebić ponovno spasitelj Milana: Ušao u igru i zabio

Piše D  /  24.01.2020., 10:01h

Nakon velike drame u prošlom kolu kada je Milan s 3:2 svladao Udinese na San Siru s dva gola Ante Rebića, večeras u 21. kolu ponovno se hrvatski ofenzivac upisao u strijelce.

Milan je gostovao kod Brescie, a trener Stefano Pioli je iz samo njemu poznatih razloga ostavio Rebića na klupi. Nije Milan nikako mogao do vodstva, a čak je i Zlatan Ibrahimović u prvom poluvremenu promašio nemoguće. A, može se reći kako je i Donnarumma spašavao rossonere.

Ali, u drugom poluvremenu, točnije u 58. minuti u igru je ušao Ante Rebić umjesto Portugalca Rafaela Leaoa.

I ponovno mu nije dugo trebalo da zatrese mrežu. U 71. minuti hrvatski krilni napadač se najbolje snalazi u petercu, na pravom je mjestu i zabija za 0:1.

(Ako Youtube blokira video, gol možete pogledati OVDJE!)

Do kraja se rezultat nije mijenjao te je Milan na krilima Ante Rebića došao do nove pobjede koja ga je digla na 6. mjesto ljestvice.

20. travanj 2024 06:26