(VIDEO) Andrej Kramarić srušio Bayern Munchen!

Piše D  /  27.09.2020., 05:09h

Vidjelo se kako je Bayern umoran od posljednje utakmice protiv Seville kada su osvojili europski Supercup, a i Hansi Flick je iz prvih 11 izostavio Roberta Lewandowskog.

Junak domaće momčadi bio je Andrej Kramarić koji je zabio dva pogotka za Hoffenheim koji je silovito krenuo u utakmicu i preko Bičakčića Dabbura došao do 2:0, da bi do kraja poluvremena Kimmich smanjio prednost.

No, u drugom poluvremenu na scenu je stupio hrvatski napadač. Vrijedi spomenuti kako mu je Neuer u prvom dijelu obranio dvije velike prilike, ali u 77‘ je i najbolji vratar svijeta kapitulirao pred Hrvatom. Sjajno je Kramarić primio ubačaj Beboua i pogodio u suprotni kut za 3:1.

U Sudačkoj nadoknati Kramarić je realizirao i penal kojeg je sjajno izborio Bebou za konačnih 4:1.

Bila je ovo druga pobjeda Hoffenheima nakon isto toliko kola i trenutno su vodeća momčad Bundeslige.

20. travanj 2024 06:04