Vida zabio za povratak na vrh

Piše D  /  27.12.2019., 10:12h

Kada god zagusti, Hrvati su tu! Hrvatski reprezentativac Domagoj Vida zabio je u pobjedi Bešiktaša (4-1) u 17. kolu turske lige protiv Genclerbirligija. Gosti su protiv Vide i društva vodili od 24. minute golom Ayitea i držali su vodstvo sve do 49. minute uz dva igrača manje! Domagoj je prije dva dana proslavio Božić s obitelji, a sada je spasio Božić svojoj momčadi!

Bešiktaš je stvarao strašan pritisak, a posrećilo im se u 49. minuti preko Domagoja Vide koji je nakon jedne gužve zakucao loptu iz same blizine za 1-1. Hutchinson je dobio loptu nakon ubačaja iz kornera i proslijedio ju je petom u peterac, a tamo se sjajno snašao hrvatski reprezentativac. Taj gol rastvorio je gostujući lokot i oni su potpuno pali. Domaćini su preokrenuli golom N‘Koudoua za 2-1, a rezultat je na 3-1 povećao Özyakup u 74. minuti. Pobjedu je potvrdio Hutchinson u 91. minuti, piše 24sata.hr.

Vidi je ovo treći gol ove sezone u dresu Bešiktaša, a u posljednje tri sezone je za svoju momčad zabio sedam golova u turskom prvenstvu.

20. travanj 2024 09:55