Veliki trijumf Širokog na Pecari protiv Slobode

Piše D  /  01.12.2020., 06:12h

Trener domaćina Toni Karačić nije mogao poželjeti bolje prvo poluvrijeme svojih izabranika.

Već u 5. minuti Široki je izborio penal kada je Devedžić za dres povlačio Radeljića. Odgovornost je preuzeo Jović, ali Golubović brani njegov udarac. No, u nastavku je Angelov šutirao glavom i pogodio.

Gosti su prosvjedovali jer su smatrali kako je Angelov ranije ušao u kazneni proctor, ali na semaforu je ostalo 1:0.

Ako je kod prvog gola bilo dileme oko regularnosti, kod drugog nema govora o tome. Ćorić je ubacio, Vukoja lijepo propušta loptu, a Angelov lijepo matirao Golubovića.

U 29. minuti već je bilo 3:0 kada Jurilj s vrha kaznenog prostora sjajno pogađa u nebranjeni kut za ogromnu prednost domaćina.

Nakon tog trećeg gola Široki je usporio igru i prepustio loptu Slobodi te se na odmor otišlo s 3:0.

I u nastavku smo gledali sporiju igru, a vrijedi izdvojiti tek po neki pokušaj Širokog. Najbolju priliku je imao Angelov, dobro je pucao, ali lopta odlazi pored gola i ništa od hat-tricka.

A kraju je završilo s 3:0. Jedna lagana i rutinska pobjeda Širokog za 28. bod i povratak u borbu za vrh.