Velež zaustavio vodeću momčad prvenstva: Željo na kraju došao do boda

Piše D  /  14.09.2019., 06:09h

Velež je odlično otvorio meč i na početku susreta je bio bolji protivnik od lidera na tabeli, a plod bolje igre došao je u 25. minuti kada Brandao sa svega nekoliko metara šalje loptu u praznu mrežu za veliko slavlje domaćih navijača, piše Klix.ba.

Do poluvremena je rezultat ostao isti, a Željezničar do poravnanja stiže u 59. minuti kada Bojo koristi asistenciju Štilića i pogađa za 1:1. Neposredno prije gola gostiju, Velež je postigao drugi gol preko Fajića, ali je sudac ranije vidio igranje rukom i poništio je gol Rođenim.

U 82. minuti Fajić dobija drugi žuti, odnosno crveni karton, ali do kraja meča Plavi nisu uspjeli napraviti pritisak i postići gol vrijedan tri boda, pa je susret završen bez pobjednika.

26. travanj 2024 17:18