U "ratničkoj" utakmici Izviđač do boda u Istočnom Sarajevu

Piše D  /  10.11.2019., 10:11h

Domaći igraču su bolje otvorili utakmicu i imalu su prednost u (10) minuti utakmice od 4:2, a sredinom prvog poluvremena prednost domaćina je narasla na 9:5.

Mlada momčad Izviđača nije se najbolje snašla u "ratničkoj" utakmici, koju su priredili domaći igrači s izvrsnim Močevićem u tim trenucima utakmice na vratima.

Do poluvremena nešto bolja igra "Skauta" za konačnih 10:8 Slavije.

Nastavak susreta bio je još tvrđi nego što je to bilo prvo poluvrijeme, pa se za dvadeset minuta vidjelo samo sedam pogodaka.

Izvrsna su bila oba vratara, Močević i Mandić, a prednost se uglavnom kretala od jednog do dva gola u korist domaćih.

Konačno u (53) minutu "Skauti" uspjevaju da dođu do poravnanja. Bio je to dug napad Izviđača, a na zadnjem dodavanju u pasivnom napadu Milan Vukšić pogađa za 13:13, no Slavija se jako brzo vratila u vodstvo osmim golom Hrbata, te stigla do 14:13. Ipak, na krilima Vukšića Izviđač konačno uspjeva da povede 15:14.

Izviđač je u posljednju minutu ušao s prednošću od 16:15, a tada domaći iz "sporne" situacije dolaze do poravnanja.

Nakon šuta Hrbata činilo se da je lopta prešla gol liniju, a na kraju su nadzornik, suci i predstavnici ekipa morali čak da idu i do kamere koja snima utakmicu kako bi vidjeli da li je pogodak.

Pogodak za Slaviju je priznat, a rezultat je bio 16:16 na četrdeset sekundi do kraja. Imali su "Skauti" posljednji napad ali bez ozbiljnije prijetnje za vrata Močevića, te je ostalo 16:16, prenosi IKS-portal.info.

15. travanj 2024 03:19