Tottenham preokretom otvorio Boxing Day

Piše D  /  26.12.2019., 04:12h

Jose Mourinho i Tottenham jedva su došli do pobjede na Boxing Day. Na svom velebnom stadionu preokretom su sa 2-1 pobijedili Brighton & Hove Albion, pišu 24sata.hr.

Tottenham je bolje otvorio utakmicu, ali i nizao promašaje pa su gosti to kaznili u 37‘: Adam Webster je glavom, nakon prekida, zabio za 0-1, rezultat s kojim se otišlo na poluvrijeme.

Tottenham je u drugom dijelu bio daleko bolji u realizaciji. Izjednačio je, u 53‘, Harry Kane čiji je udarac golman Ryan najprije obranio, ali iz drugog pokušaja Kane je zabio za 1-1. Brighton je svoju šansu u nastavku propustio u 67‘ (Gazzaniga brani udarac Crossa), a Pijetlovi su do pobjede došli u 72‘ nakon odlične akcije Sergea Auriera i pogotka Dele Allija.

23. travanj 2024 10:25