Toma Bašić zabio golčinu u pobjedi Bordeauxa

Piše D  /  08.02.2020., 10:02h

Toma Bašić zabio je izvrstan gol u 24. kolu francuskog nogometnog prvenstva.

Tomin Bordeaux gostuje kod Metza, a domaćini su poveli već u drugoj minuti utakmice golom Nianea.

Ipak, šest minuta kasnije stvari su se malo zakomplicirale za Metz. Pajot je dobio izravni crveni karton te ostavio svoju momčad na deset ljudi. Bordeaux, međutim, nije uspio to iskoristiti do poluvremena te se na predah otišlo sa zaostatkom 1-0.

U nastavku, Bordeaux je potpuno uzeo konce igre u svoje ruke, a to se isplatilo u 51. minuti kada je lijep gol zavio bivši hajdukovac Toma Bašić. Dobio je loptu na nekih dvadesetak metara, malo je smirio i opalio po golu, a njegov udarac još je i promijenio smjer prije odlaska u mrežu... Bašiću je ovo prvi gol u francuskom prvenstvu ove sezone.

U 88. minuti Oudin je zabio gol za 2-1 Bordeauxa i potpuni preokret.

Bordeaux sada ima 34 boda te se nalazi na šestom mjestu francuske tablice, pišu 24sata.hr.

19. travanj 2024 06:34