Suarez junak preokreta u Barceloni, golijada na Anfieldu

Piše D  /  02.10.2019., 11:10h

Liverpool je dočekao Salzburg, a susret je završen pobjedom Redsa rezultatom 4:3.

Domaća ekipa je povela sa 3:0 pogocima Manea (9.), Robertsona (25.) i Salaha (36.), a austrijski klub je uzvratio, te je preko Hwanga (39.), Minamina (56.) i Halanda (60.) stigao do izjednačenja.

Ipak, Salah je svojim drugim pogotkom u 69. minuti donio domaćinu tri boda, piše Klix.

Sjajnu utakmicu odigrali su i Barcelona i Inter na Nou Campu, a domaća ekipa je slavila rezultatom 2:1. Brozović je odigrao svih 90 minuta, a Rakitić nije ulazio u igru.

Inter je poveo u 3. minuti kada je mrežu Ter Stegena zatresao Martinez, no Suarez je sa dva pogotka u 58. i 84. minuti donio pobjedu Barci.

Borussia je pogocima desnog beka Hakimija (35., 89.) slavila u gostima kod Slavije, dok je Chelsea upisao pobjedu u gostima kod Lillea rezultatom 2:1.

Lyon je slavio kod Leipziga s 2:0, dok je Ajax odnio sva tri boda iz Valencije (3:0). Zenit je svladao Benficu (3:1), dok su susret bez pogodaka odigrali Genk i Napoli.

23. travanj 2024 11:25