Šok na Allianz Areni: Bayern poražen od Hoffenheima

Piše D  /  05.10.2019., 06:10h

Bavarci su u 7. kolu na svojoj Allianz Areni ugostili Hoffenheim i doživjeli neočekivan poraz od 1:2.

Vidjelo se na igračima Bayerna već u prvom poluvremenu kako još uvijek nisu spremni za nešto ubitačniji ritam od dvije utakmice tjedno. Bez neke prevelike želje igrali su Bavarci i nismo vidjeli onako veliki pritisak kakav obično znaju napraviti.

Nakon slabog prvog poluvremena, vidjeli su i gosti kako se mogu nositi s ovakvim prvacima. Gosti su poveli u 54. minuti sjajnim golom Sargisa Adamyjana koji je pogodio u bliži Neuerov kut.

No, Bayern se u 73. minuti vraća u susret nakon što Robert Lewandowski zabija svoj 11. bundesligaški gol na asistenciju Thomasa Mullera.

I kada se očekivao totalni preokret, sjajni armenski napadač Sargis Adamyan ponovno šokira domaćine u 79. minuti i pogađa za konačnih 1:2. Pokušavali su Bavarci u posljednjih 10 minuta da dođu barem do boda, ali se Hoffenheim obranio i priredio najveće iznenađenje dosadašnjeg dijela prvenstva.

Ivan Perišić je ušao u igru u 60. minuti, ali nije previše pokazao, dok na drugoj strani u rosteru nije bilo Andreja Kramarića koji je još uvijek ozlijeđen.