Slalom skijaša u Schladmingu, Hrvatska ima pet predstavnika

Piše D  /  28.01.2020., 08:01h

Hrvatska će imati pet predstavnika. Istok Rodeš nastupit će sa startnim brojem 27, Filip Zubčić 32., Elias Kolega 41., Matej Vidović 44. i Samuel Kolega 72.

U nedjelju je vožen slalom u austrijskom Kitzbuehelu. Slavio je Švicarac Daniel Yule, dok je najbolji hrvatski predstavnik Filip Zubčić zauzeo 19. mjesto sa 1.72 sekunde zaostatka.

Zubčiću je to bila treća slalomska utrka zaredom na kojoj je osvojio bodove, a umalo je ponovio i rezultat iz Adelbodena od prije dva tjedna te Wengena prije tjedan dana kada je bio 18. S novih 12 bodova Zubčić je postao i najbolje rangirani hrvatski slalomaš, sada je 31. s 43 boda, Istok Rodeš je 34. s 36 bodova, Elias Kolega 39. s 28, a Matej Vidović  50. s 11 bodova, prenosi HRT.

26. travanj 2024 05:23