Sjajni Pašalić upisao pogodak i asistenciju u razbijanju Cagliarija

Piše D  /  04.10.2020., 03:10h

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je cijeli susret za Gasperinijevu momčad i imao zapaženu ulogu. Zabio je pogodak i upisao asistenciju.

Domaćini su poveli već u 7. minuti preko Muriela, ali Cagliariju rezultatski egal vraća iskusni Godin. No, do kraja poluvremena, Atalanta je već riješila pitanje pobjednika. Prvo je Gomez pogodio u 29. minuti za novo vodstvo, a zatim je Pašalić krunisao sjajnu akciju za 3:1. Hrvat je lijepo ispratio akciju i pospremio loptu u mrežu ubacivanje Gosensa s lijeve strane za svoj prvi gol u sezoni.

Rezultat prvog poluvremena postavio je Zapata u 42. minuti.

Početkom nastavka, tračak nade Cagliariju je donio Jao Pedro smanjivši prednost na 4:2, ali točku na ‘i‘ stavlja Lammers sjajnom minijaturom u kaznenom prostoru za konačnih 5:2. Pašaliću se upisala asistencija kod tog gola.

Kod Cagliarija cijeli susret je odigrao Marko Rog, dok Filip Bradarić nije nastupio jer se još nalazi u karanteni. Kod Atalante u 85. minuti u igru je ušao i mladi Boško Šutalo.

Ovo je bila Atalantina treća pobjeda u isto toliko kola i nalaze se na vrhu ljestvice.

19. travanj 2024 16:33