Široki u sudačkoj nadoknadi došao do pobjede, Željo protutnjao Ugljevikom

Piše D  /  29.02.2020., 05:02h

Široki Brijeg je nešto bolje otvorio meč i u 32. minuti golom Ćorića stižu u vodstvo od 0:1, ali samo osam minuta nakon toga Hadžić postiže gol za 1:1, što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Slično kao u prvom poluvremenu, Široki Brijeg je stigao u vodstvo početkom nastavka, ali je Mladost brzo poravnala. Ovaj put je u 53. minuti pogodio Radeljić za vodstvo gostiju, a u narednom napadu Fanimo pogađa za 2:2.

Mladost je u finišu susreta pokušala doći do pobjede, no u tome nisu uspjeli, a kada su svi očekivali kraj, Jurilj pogađa za 2:3 i donosi tri boda Širokom Brijegu.

Nogometaši Željezničara pobijedili su u Ugljeviku ekipu Zvijezde 09 rezultatom 3:0. Gosti su poveli autogolom Jankovića, do kraja poluvremena je pogodio i Ramović  za 0:2.

Konačnih 0:3 postavio je Lendrić.