Široki razbio Borac na Pecari

Piše D  /  22.08.2020., 08:08h

Zbog nastupa u Europskoj ligi sljedećeg tjedna, trener gostiju Vlado Jagodić odlučio je odmoriti većinu prvotimaca, a to mu se obilo o glavu.

Poveli su domaći u 27. minuti golom Stjepana Radeljića. Marko Pervan je ubacio iz slobodnog udarca, a Radeljić glavom smjestio loptu u mrežu.

Na 2:0 je u 37. minuti povisio Toni Jović. Sviran je jedanaesterac za domaće, a nakon što mu je golman gostiju obranio udarac, lopta se odbila do napadača Širokog Brijega, koji nije propustio novu šansu.

To je bio i rezultat prvog poluvremena.

U nastavku još jedan gol u mreži gostiju. Branimir Cipetić je ubacio za Jovića, koji pronalazi Pervana za konačnih 3:0.

Imao je Široki priliku postići i četvrti gol, ali su u nekoliko navrata neprecizni bili napadači domaće momčadi.

Široki se večerašnjom pobjedom probio na drugo mjesto i ima 12 bodova, dok je Borac treći sa devet.

25. travanj 2024 22:47