Široki preokretom protiv Sarajeva do četvrtfinala Kupa BiH

Piše D  /  02.10.2019., 08:10h

Domaćin je na Pecari svladao osvajača dvostruke krune iz prošle sezone i suparnika u svibanjskom finalu.

Široki je poveo golom Jovića u 31. minuti, a samo šest minuta kasnije Šabanović je izjednačio na 1:1, rezultat s kojim se otišlo na pauzu.

U 59. minuti Hebibović je pogodio za vodstvo gostiju 1:2, a Široki je od 75. do 78. minute pogocima Kovačića i Enina preokrenuo na 3:2.

U 76. minuti, pri rezultatu 2:2, utakmica je prekinuta na 22 minute zbog divljanja navijača.

U 87. minuti izravni crveni karton dobio je igrač domaćih Franjić, a rezultat se više nije mijenjao.

U drugoj utakmici večernjeg termina Željezničar je rezultatom 6:1 deklasirao Mladost. Ranije, u poslijepodnevnom terminu, odigrano je šest utakmica.