Široki nastavio sjajan niz i zabetonirao treće mjesto: Na Pecari pala Krupa

Piše D  /  27.04.2019., 07:04h

Nogometaši Širokog Brijega slavili su u 29. kolu Premijer lige BiH pobijedivši na Pecari Krupu s 2:1. Nova tri boda i betoniranje trećeg mjesta donijeli su Mario Babić i Ivan Enin.

Širokobriježani su ulogu favorita opravdali golovima u prvom poluvremenu kada se dva puta tresla mreža gostiju.

U 22. minuti Babić je zabio za vodstvo domaćih, dok se publika na Pecari ponovo radovala 13. minuta kasnije kada je pogodio Enin.

Krupa se u igru vratila na startu drugog dijela. Rezultatsku neizvjesnot u utakmicu donio je Marković koji je zatresao vlastitu mrežu.

Ostatak utakmice nije donio više promjena pa je ostalo 2:1. Široki Brijeg je ovim trijumfom se učvrstio na trećoj poziciji, dok je Krupa i dalje u zoni ispadanja.

Momčad Goce Sedloskog se nalazi u dobroj formi, a ovo im je sedma uzastopna utakmica u kojoj ne znaju za poraz.

18. travanj 2024 13:19