Široki Brijeg u polufinalu Kupa BiH: Momčad Goce Sedloskog svladala Borac i u Banja Luci

Piše D  /  13.03.2019., 08:03h

Nogometaši Širokog Brijega plasirali su se u polufinale Kupa BiH pobijedivši Borac u obje utakmice četvrtfinala. Nakon što su slavili na Pecari s 2:1, momčad Goce Sedloskog je pobijedila i na Gradskom stadionu u Banja Luci rezultatom 0:1, te se s ukupnih 3:1 plasirala dalje.

Iako je Borac bio taj koji je u uvodnim minutama više prijetio, Širokobriježani su ih ipak šokirali u 15. minuti kada Bagarić koristi sjajno dodavanje i uz malo sreće zabija za 0:1.

Taj pogodak dodatno je uzdrmao raspoloženje domaćina, te do kraja poluvremena gledamo mirniju igru bez pravih prilika u kojoj su gosti kontrolirali stvari na terenu.

Tek u nastavku krenuo je Borac na sve ili ništa. Jakupović, Kajkut i Janičić su imali dobre prilike, ali mreža Bilobrka je ostala mirna. Do kraja nije bilo većih uzbuđenja te je i završilo s 0:1.

Široki Brijeg je tako prošao u polufinale, a tu su se još našli Sarajevo, TOŠK i Sloga.