Široki Brijeg deklasirao Čelik na Pecari: Šest komada u mreži Zeničana

Piše D  /  05.08.2018., 10:08h

Nogometaši Širokog Brijega i više su nego rutinski opravdali ulogu favorita i na svojoj Pecari deklasirali Čelik s visokih 6:0 u 3. kolu Premijer lige BiH. Ovom visokom pobjedom Široki Brijeg je ujedno i zasjeo na vrh Premijer lige sa 7 bodova.

Domaćini su poveli u 12. minuti kada Čabraja sjajno lobuje gostujućeg vratara. Do kraja poluvremena Bagarić i Begonja su pogodili za uvjerljivih 3:0 iako je Široki mogao nakon 45 minuta imati i veću prednost.

U 68. minuti domaćini dolaze do četvrtog pogotka. Bagarić koristi grešku vratara Dujkovića te sjajno petom iz mrtvog kuta asistira za Barišića koji pogađa za 4:0. U 82. minuti Jurić povećava za 5:0, a u finišu susreta Bagarić svojim drugim pogotkom na susretu postavlja konačnih 6:0.

Ovom pobjedom Široki je pokazao kako ova mlada momčad ima strašnu realizaciju, dok je s druge strane Čelik pokazao kako mu nije mjesto u najvišem razredu bh. nogometa.

U prvom susretu dana Sarajevo je s minimalnih 1:0 pobijedilo Slobodu na Tušnju i tako se barem malo oporavilo od noćne more, zvane Atalanta.

25. travanj 2024 22:39