Sigurna pobjeda Želje u Estoniji

Piše D  /  12.07.2018., 08:07h

Nakon što su jučer nogometaši Sarajeva ostvarili pobjedu od 2:1, danas je i drugi sarajevski klub upisao pobjedu u Europskoj ligi i to još uvjerljiviji. Željezničar je slavio u gostima protiv estonske Narve s 0:2.

Iako su domaćini bolje otvorili susret, Željezničar se presložio i u 15. minuti došao do vodstva. Bakrač je iskoristio nesmotrenost u obrani Estonaca i lagano zabija za 1:0.

U potpunosti je Željezničar kontrolirao susret u nastavku i nije dozvoljavao domaćinima da ugroze gol. Do drugog pogotka Željo dolazi u 74. minuti preko Šabanadžovića, te je do kraja rutinski priveo utakmicu kraju.

Večeras još jedan bh. predstavnik - Široki Brijeg igra Europsku ligu. Širokobriježani na Pecari dočekuju slovenski Domžale.

27. travanj 2024 03:55