Seligman šesti, Ude osmi u finalu Cottbusa

Piše D  /  24.11.2018., 06:11h

Robert Seligman za vježbu na svojoj najjačoj spravi zaradio je ocjenu 14.300 te pritom zauzeo šesto mjesto.

Šesto mjesto danas je bilo realno, dao sam sve od sebe u ovom trenutku. Bilo je ovo jako zanimljivo, dugačko i napeto natjecanje. Poboljšao sam startnu i konačnu ocjenu spram kvalifikacija i osvojio vrijedne bodove u borbi za Olimpijske igre u Tokiju 2020. godine. Sad zadovoljan idem na zasluženi odmor nakon duge, naporne i iznimno uspješne sezone, rekao je Osječanin.

Filip Ude je nakon kvalifikacija bio peti, a zbog dvije pogreške, od kojih su obje rezultirale padom, morao se zadovoljiti nešto slabijom ocjenom 11.433 te osmim mjestom današnjeg finala.

Prvi je na konju s hvataljkama bio predstavnik Kineskog Tajpeha Chih Kai Lee koji je slavio s visokih 15.508. Drugo mjesto zauzeo je Kinez Hao Weng (15.266), dok je treći bio iranski gimnastičar Saeedreza Keikha (15.133).

Sutra nas u finalu preče očekuje nastup Tina Srbića, prvog iz jučerašnjih kvalifikacija.

24. travanj 2024 03:32