Šarićevih 20 u pobjedi Phoenixa u San Antoniju

Piše D  /  25.01.2020., 10:01h

Phoenix Suns su sa 103-99 u gostima svladali San Antonio Spurs, a Šarić je odigrao 34 minute i u tom vremenu ubacio 20 koševa  uz šut iz igre 9/13, trice 2/4 te dodao tome četiri skoka, jednu asistenciju i jednu ukradenu loptu. Devin Booker je bio najbolji strijelac pobjedničke momčadi sa 35 koševa i 10 asistencija. To je šesti Bookerov double-double ove sezone i njegova 18. utakmica sezone s najmanje 30 koševa, prenosi Hina.

Suns su imali prednost od šest koševa na početku zadnje četvrtine i tu prednost nisu ispustili do kraja. San Antonio je došao pet puta na samo koš zaostatka u zadnjih 12 minuta, ali nije uspio ni izjednačiti ni povesti.  DeMar DeRozan je predvodio Spurse sa 30 koševa, a Luka Šamankć nije ulazio u igru.

Milwaukee Bucks su sa 116-103 nadigrali Charlotte Hornetse u utakmici igranoj u Parizu. Giannis Antetokounmpo je utakmicu završio sa 30 koševa, 16 skokova i šest asistencija.

Nakon što su momčadi bile izjednačen prve tri četvrtine, Bucks su se odvojili zahvaljujući seriji 11-2.Eric Bledsoe je dodao 20 koševa za Bucks, a Dragan Bender je odigrao šest minuta bez pogodaka, ali je upisao dva skoka, jednu asistenciju i jedan blok.

Najbolji strijelac Charlotte i utakmice bio je Malik Monk koji je upisao 31 poen.

Los Angeles Clippers su sa 122-117 u gostima nadigrali Miami Heat, a Kawhi Leonard je bio najzaslužiji za pobjedu gostujuće momčadi sa 33 koša, od čega je 17 ubacio u ključnoj trećoj četvrtini. Osim toga upisao je i 10 skokova i deset asistencija za svoj prvi triple-double u karijeri. Ivica Zubac je u 19 minuta na terenu zabio četiri koša uz loš šut iz igre 2/7 te dodao tome osam skokova, dvije asistencije i jedan blok. Ovo je tek drugu domaći poraz za Miami u 22 utakmice.

17. travanj 2024 19:22