Sarajevo pobjedom završilo sezonu, Zrinjski i Široki igrali neriješeno

Piše D  /  25.05.2019., 07:05h

Novi prvaci Bosne i Hercegovine u stilu su završili sezonu Premijer lige ostvarivši pobjedu u posljednjem kolu. Bordo momčad je pobijedila posljednji GOŠK u Gabeli s 0:2.

Sarajevo je rano došlo do vodstva, točnije u 9. minuti kada Šišić pogađa nakon asistencije Cruza.

Nakon toga uslijedio je mirniji period utakmice u kojem su gosti kontrolirali igru. Tek pred kraj poluvremena po jedna prilika na obje strane, ali se na odmor otišlo s 0:1.

GOŠK je u nastavku uspio zatresti mrežu gostiju, ali pogodak je poništen zbog zaleđa Gržana, a konačnih 0:2 postavlja Dervišagić duboko u sudačkoj nadoknadi.

Na Bilinom Polju Čelik i Široki Brijeg podijelili su bodove odigravši 1:1.

Gosti su poveli golom Jurića u 8. minuti, da bi Dilaver izjednačio 12. minuta kasnije. Ni to nije bila neka pretjerano uzbudljiva utamica, ali bilo je i za očekivati jer se igralo bez rezultatskog imperativa.

Neriješeno je bilo i na susretu između Zvijezde 09 i Zrinjskog. Na susretu u Ugljeviku nije bilo golova te je završilo kako je i poičelo  0:0.

20. travanj 2024 08:34