Rutinska pobjeda Širokog: Jović i Matić srušili Slobodu na Pecari

Piše D  /  20.10.2019., 07:10h

Iako se od početka igrao dobar nogomet, prva veća prilika viđena je nakon pola sata igre i to od gostiju. Iskusni Samir Bekrić izašao je jedan na jedan pred Zlomislića, ali vratar Širokog iz tog duela izlazi kao pobjednik.

Ali, zato pet minuta kasnije, u 35‘ uslijedila je kazna. Toni Jović je iz slobodnjaka pogodio za 1:0 nakon što je lopta prošla kroz noge vrataru Lakiću.

Ipak, nekoliko minuta kasnije Lakić se iskupio obranivši sjajnu priliku Bagarića, te se na odmor odlazi s minimalnih 1:0.

No, već u 50. minuti stiglo je novo oduševljenje za domaće navijače jer Bernardo Matić nakon kornera pogađa za 2:0.

Nakon sigurnog vodstva, Široki je rutinski čuvao prednost i lagano otklanjao napade Slobode. Mogli su domaćini i do veće pobjede, ali Lakić se istakao u duelima s Jovićem, a Bagarić je u finišu susreta promašio čisti zicer.

No, Širokobriježani za tim neće žaliti jer su upisali nova tri boda, dok Sloboda s druge strane nema nikakvih razloga za slavlje jer već pet utakmica ne znaju za pobjedu.

23. travanj 2024 11:04