Rukometaši Borca bolji od Izviđača u prvoj utakmici finala prvenstva BiH

Piše D  /  01.06.2019., 11:06h

Prvi dio susreta pripao je rukometašima Izviđača, koji su dva navrata imali plus tri. U 27. minuti preko Dejana Unčanina Borac je stigao do izjednačenja 11:11, da bi u završnici poluvremena Milan Vukšić donio prednost ekipi iz Ljubuškog, prenosi Pogled.ba.

Bilo je grešaka i na jednoj i na drugoj strani, kao i u drugom poluvremenu u kojem je Borac zaigrao bolje. Bio je bolji u napadu, Bojan Ljubišić je nastavio s dobrim obranama pa su se Banjalučani na kraju radovali.

Druga utakmica će biti igrana 8. lipnja u Ljubuškom te u eventualnoj majstorici četiri dana kasnije.

Dejan Unčanin najefikasniji u Borcu sa sedam golova, Ljubišić je imao 10 obrana, dok su po pet golova za Izviđač postigli Vukšić i Domagoj Alilović.

25. travanj 2024 17:13