Ronaldo srušio Bayer. Atletico preko Ćorlukinog Lokomotiva do osmine finala

Piše D  /  11.12.2019., 11:12h

Nijemci su se nadali kiksu Atletica te bi uz pobjedu nad talijanskim prvakom prošli među 16 najboljih. Međutim, od toga nije bilo ništa, pa će Bayer na proljeće igrati Europa ligu, prenosi Index.hr.

Atletico je bez ozlijeđenog Šime Vrsaljka propustio povesti već u drugoj minuti. Gostujući golman Anton Kočenkov srušio je u šesnaestercu Joao Felixa, a sudac pokazao na penal. Odgovornost je preuzeo Kieran Trippier, ali je njegov udarac obranio Kočenkov uz pomoć lijeve vratnice.

Ipak, u 17. minuti Atletico je dobio novi penal nakon što je gostujući igrač igrao rukom u kaznenom prostoru, a Felix pogodio s bijele točke za vodstvo, dok je pobjedu i plasman u nokaut fazu u 54. minuti potvrdio Felipe nakon ubačaja Kokea s desne strane.

Time je Atletico stigao do 10 bodova, šest manje od Juventusa. Stara dama je ostvarila petu pobjedu u skupini zahvaljujući Ronaldu, koji je zabio u 75. minuti na asistenciju Paula Dybale. Konačnih 2:0 postavio je Gonzalo Higuain u 92. minuti.

19. travanj 2024 05:19