Ronaldo došao gledati El Clasico pa uletio Modriću u svlačionicu

Piše D  /  02.03.2020., 07:03h

Cristiano Ronaldo bio je prisutan u pobjedi svoje bivše momčadi Real Madrida nad Barcelonom 2-0 u 26. kolu španjolske Primere.

Prva je to pobjeda Reala u posljednjih osam ligaških susreta, a očito je da im Ronaldo donosi sreću. Pa nisu općenito slavili otkad je on otišao, a sad odmah sve kako treba! Ovo mu je bio prvi posjet Madridu još otkako je prešao u Juventus u srpnju 2018. godine, a njegov trag i dalje se vidi u ‘kraljevskom klubu‘.

Uz to, Ronaldo je na poluvremenu otišao i do svlačionice i poželio svojim bivšim suigračima sreću. Očito se isplatilo.

Gol koji je donio vodstvo Realu u 71. minuti zabio je 19-godišnji Brazilac Vinicius Junior, a nakon toga imitirao je Ronaldovu proslavu. Portugalac je zadovoljno gledao s tribina...

Zanimljivo je i kako je Lionel Messi svoj posljednji gol u El Clasicu zabio još u svibnju 2018. godine dok je tu bio Ronaldo.

Real je ovom pobjedom stigao do 56 bodova, jedan manje ima druga Barcelona. Barca je prvi put u posljednjih 15 susreta u La Ligi na Santiago Bernabeu ostala bez gola, pišu 24sata.hr.

18. travanj 2024 11:21