Remi Željezničara i Širokog Brijega na Grbavici

Piše D  /  24.04.2019., 10:04h

Domaći su bili nešto agilniji, više su prijetili protivničkom golu, ali je završnica izostala.

Prvu priliku na utakmici imao je upravo Željezničar, ali je Mujezinovićev pokušaj završio pored gola Širokog.
Pokušavali su potom Zajmović i Krpić, da bi Široki prvi put zaprijetio u 27. minuti preko Babića, koji nije najbolje šutirao iz dobre pozicije.

Željezničar je agresivnije ušao i u drugo poluvrijeme, imali su Plavi s Grbavice inicijativu, a opasno su zaprijetili preko Krpića u 57. minuti, ali je njegov šut otišao pored gola.

Potom je tempo igre opao, igralo se dosta tvrdo, a onda je Široki u finišu nakon greške obrane domaćih zamalo došao do gola. Stipe Jurić se našao oči u oči s Fejzićem, ali je golman Želje odlično reagirao i spasio svoju ekipu, do kraja je ostalo 0:0, prenosi SportSport.ba.

20. travanj 2024 05:30