Remi na Pecari. Željezničar preuzeo vrh

Piše D  /  12.08.2018., 10:08h

Nogometaši Širokog Brijega ni nakon 4. kola Premijer lige BiH ne znaju za poraz. No, malo je to zadovoljstvo za njihove navijače jer su u večerašnjem susretu na Pecari protiv Radnika očekivali pobjedu.

Završilo je bez pogodaka 0:0 i gosti iz Bijeljine mogu zadovoljniji biti nakon ovog susreta. Susreta u kojem je Široki Brijeg dominirao, ali nisu uspijevali probiti obranu Radnika.

Iako je Široki imao posjed lopte i diktirao tempo, do prvih pravi prilika dolazi Radnik. U 34. minuti nakon ubačaja Đurića, Hadžić je pucao, ali Bilobrk sjajno čuva svoju mrežu. Pet minuta kasnije ponovno je Bilobrk zaustavio Hadžića.

Bilo je to sve u prvom poluvremenu, a u nastavku smo vidjeli još manje prilika. Stezali su domaćini obruč oko šesnaesterca gostiju, ali obrana Radnika nije popuštala. Tek u samom finišu susreta Široki Brijeg dolazi do prilika. Prvo je pokušao Bagarić, ali njegov udarac odlazi preko gola, zatim je Jurić pokušao iz voleja, ali pokraj gola odlazi lopta.

U posljednjim sekundama su gosti očistili loptu i s gol linije i bilo je jasno kako na Pecari nećemo vidjeti pogodak.

Široki Brijeg je ovim remijem prepustio Željezničaru vodeće mjesto na ljestvici.

26. travanj 2024 20:04