Rebić zaboravio loptu, pogodio stativu pa ponovno zabio za Milan

Piše D  /  28.06.2020., 08:06h

Milan je s 2:0 slavio protiv Rome u utakmici 28. kola talijanske Serie A, a golove su zabili Ante Rebić u 76. minuti i Hakan Calhanoglu u 89. minuti s bijele točke.

Rebić je utakmicu počeo kao centralni napadač Milana, a svoju je priliku dočekao tek u posljednjoj četvrtini susreta direktnih konkurenata za europska mjesta.

Hrvatski napadač povukao je kontranapad s polovice terena, ali je onda u trku zaboravio loptu pa se morao vraćati po nju kako bi nastavio akciju, prenosi Index.hr.

Luda akcija

Nakon toga je ponovno krenuo prema naprijed, proigrao Contija na desnom boku, a Talijan je nakon toga loptu ubacio u kazneni prostor Rome.

Prvo je iz voleja tukao Franck Kessie kojem je Mirante obranio udarac pa se lopta odbila do Rebića. Ante je prvo pogodio stativu, a onda i zabio za Milan.

25. travanj 2024 04:10