Rebić i Boban u zagrljaju nakon utakmice: "Konačno sam pokazao i dokazao što mogu!"

Piše D  /  19.01.2020., 06:01h

Na odmor se otišlo s 0:1 za goste koji su poveli golom Larsena nakon velike greške vratara Donnarumme.

No, Stefano Pioli je dao priliku Rebiću da odmah na poluvremenu uđe u igru, a ovaj mu se odužio na sjajan način. Već u 48. minuti zabio je nakon dodavanja Contija i donio izjednačenje.

Donnarumma se u nastavku u potpunosti iskupio za kiks s početka susreta, obranivši tri zicera gostima, ali ni on nije mogao ništa u 85. minuti kada Lasagna pogađa za novo vodstvo Udinesea.

No, u trećoj minuti sudačke nadoknade Rebić svojim drugim golom na susretu donosi pobjedu Milanu za veliko oduševljenje na San Siru koji je uzvikivao njegovo ime.

Nakon susreta Rebiću je na emotivan način čestitao i Zvonimir Boban koji ga je i doveo u Milan. I legendarni veznjak rossonera se nalazio na udaru navijača zbog loših transfera, ali nakon ove utakmice, nitko mu više ne može zamjeriti što je doveo Rebića.

"Konačno sam pokazao i dokazao što mogu učiniti. Presretan sam. Tri boda su najvažnija i samo moramo ovako nastaviti", naglašava Rebić nakon treće vezane pobjede Milana, te nastavlja:

"Sada imamo dva-tri važna igrača poput Ibrahimovića, Kjaera i Begovića, koji puno pomažu dajući savjete momčadi. To prenosimo na teren i sada vidite rezultate", poručuje Rebić pa dodaje. Ne želim ništa reći o našim ciljevima za kraj sezone. Moramo nastaviti od utakmice do utakmice, osvajati bodove i biti fokusirani na to."

Ovim nastupom Rebić je vjerojatno dao do znanja i treneru Stefanu Pioliju da je zaslužio mjesto u prvoj postavi. Predugo je Pioli davao priliku Susu i Calhanogluu, a Rebića držao po strani. Ali, danas je Rebić pokazao što zna.

Ovaj nastup će sigurno veseliti i hrvatskog izbornika Zlatka Dalića jer će Vatreni dobiti nevjerojatnu snagu na Euru ako Rebić bude onaj stari, kakav je bio u Eintrachtu.

19. travanj 2024 11:11