Real kaznio blijedo izdanje Barcelone i u velikom stilu se vratio na vrh Primere

Piše D  /  01.03.2020., 11:03h

Nogometaši madridskog Reala vratili su se na vrh ljestvice španjolskog prvenstva 2:0 (0:0) pobjedom protiv svog najvećeg rivala Barcelone u susretu 26. kola igranom na njihovom Santiago Bernabeu, piše Večernji.hr.

U utakmici s malo prilika Kraljevski klub poveo je golom 19-godišnjeg Brazilca Viniciusa Juniora u 71. minuti. Njega je na lijevom krilu proigrao Kroos, a mladi se Brazilac sjurio u kazneni prostor i iskosa s ruba peterca uputio jak udarac koji se od bloka Piquea odbio iza leđa Ter Stegena.

Na konačnih 2:0 postavio je Mariano Diaz iz protunapada u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Real je ovom pobjedom stigao do 56 bodova, a Barcelona sada ima jedan manje.

Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić ušao je u igru za Real u 79. minuti, dok je dokapetan "vatrenih" Ivan Rakitić igrao za Barcelonu od 81. minute.

17. travanj 2024 15:27