Rapid zabio osam golova Wolfsbergeru

Piše D  /  04.04.2021., 10:04h

Tri gola zabio je grčki napadač Taxiarchis Fountas (22, 58, 61), dva gola i to u vlastitu mrežu zabio je Jonathan Scherzer (70, 94), a među strijelce su se upisali i Ercan Kara (32), Max Ullmann (57) i Yusuf Demir (78). Za domaćine je zabio Thorsten Rocher (39), prenosi Hina.

Bila je to najveća Rapidova pobjeda od studenog 2008. kada je protiv Altacha također slavio sa 8-1.

Mladi hrvatski reprezentativac Dario Vizinger je za domaći sastav igrao od 65. minute, dok je za Rapid Mateo Barać igrao do 80. minute.

Prvak RB Salzburg je sa 3-1 pobijedio Sturm, dok je WSG Tirol pobijedio LASK sa 2-0. Petar Filipović je za LASK igrao do 66. minute.

Na ljestvici Lige za prvaka vodi Salzburg sa 29 bodova, Rapid je drugi sa 25 bodova, dok na trećem mjestu LASK ima 21 bod.

26. travanj 2024 00:05