Rakitić zabio golčinu za Sevillu: Španjolski komentatori ‘poludjeli‘ zbog majstorije

Piše D  /  27.01.2021., 10:01h

Raketa je u 38. minuti s ruba šesnaesterca potegao lob koji je ostavio ukopanog Valencijina golmana Cristiána Rivera i od prečke završio u mreži. Okrenuo se gostujući golman prema Ivanu i kao da je htio reći: "Svaka čast!".

A komentatori španjolske televizije jedva su dolazili do zraka.

- Ne vjerujem! Ne vjerujem! Kakva golčina Seville! Remek-djelo Hrvata na Sánchez Pizjuánu! Kakva ludost - vikali su u izravnom prijenosu.

Rakitiću je to četvrti gol u 27. nastupu u povratničkoj sezoni za Sevillu. Ima i tri asistencije.

"Šišmiše" je u 20. minuti golom glavom nakon kornera Marcosa Acuñe načeo Luuk de Jong, a isti igrač u 33. minuti povisio je vodstvo Seville udarcem nogom nakon ubačaja Susa s druge, desne strane.

Podsjetimo, iz španjolskog kupa već su ispali Real i Atlético. Momčad Šime Vrsaljka i Ive Grbića još u drugom kolu kod trećeligaša Cornelle (1-0) kojega je Barcelona jedva prošla u idućoj fazi nakon produžetaka (2-0), a momčad Luke Modrića u trećem kolu, također kod trećeligaša Alcoyana, nakon produžetaka (2-1).

24. travanj 2024 13:15