Rakitić starter u novom kiksu Barce, Valverdeu se trese stolica

Piše D  /  21.09.2019., 11:09h

Granada je već u drugoj minuti stigla do vodstva. Junior Firpo je napravio kardinalne greške, iskoristio je to Azeez da pogodi mrežu Ter Stegena za prednost od 1:0.

Domaći tim je odlično stajao u defanzivi i Kataloncima nisu apsolutno ništa dopustili u fazi napada, dok je gotovo svaki njihov napad bio itekako opasan po Barcu, pišesportsport.ba.

Na odmor se otišlo vodstvom Granade od 1:0, a Ernesto Valverde na početku durgog poluvremena šansu za igru dao je Ansu Fatiju i Lionelu Messiju.

Međutim, ni ove izmjene nisu pomogle Barci. Granada je u 66. minuti ponovo zatresla mrežu prvaka Španije, a s bijele točke je pogodio Vadillo za 2:0.

Ništa posebno do kraja meča Barca nije uspjela napraviti. Ostalo je 2:0 za Granadu koja je tako barem na jedan dan preuzela vrh tablice.

Ivan Rakitić je u za gostujuću momčad odigrao 62 minute. Zamijenio ga je Arthuro Vidal.

Barcelona je na sedmom mjestu sa svega sedam osvojenih bodova, a još jedan kiks bi mogao skupo koštati trenera Ernesta Valverdea.

21. travanj 2024 12:54