Prekinut Interov pobjednički niz: Brozović asistent u porazu od Sampdorije

Piše D  /  06.01.2021., 05:01h

Da će Inter danas imati velikih problema nagovijestilo se već u 12. minuti utakmice kada je Sanchez promašio penal. Kazna je uslijedila sredinom prvog poluvremena kada je Candreva s druge strane iskoristio udarac s bijele točke. Sedam minuta prije odlaska na odmor Keita je udvostručio prednost Sampdorije pa je prvo poluvrijeme okončano rezultatom 2:0.

Inter je u nastavku krenuo žestoko. Potpuno su preuzeli posjed lopte te stvorili veliki broj prilika pred golom domaćina, ali su uspjeli samo u 65. minuti doći do počasnog gola preko De Vrija na asistenciju Brozovića. Inter je tako izgubio, ali ostao na drugom mjestu Serije A s bodom manje od lidera Milana, koji ima utakmicu manje (večeras derbi protiv Juventusa).