Porto na Dragau svladao Juventus

Piše D  /  17.02.2021., 11:02h

Porto je na svom Dragau do dva pogotka prednosti stigao pogocima na početku prvog i drugog poluvremena. Nakon nešto više od minute igre Iranac Mehdi Taremi je iskoristio mlako dodavanje Bentancura prema Juventusovu vrataru Szczesnom i ugurao loptu u mrežu. Za 2-0 nakon samo 25 sekundi igre u drugom poluvremenu strijelac je bio Malijac Moussa Marega na dodavanje Manafe.

Važan pogodak u gostima za uzvrat u Torinu Juventusu je donio Federico Chiesa u 84. minuti na ubačaj Adriena Rabiota.

Uzvratne utakmice Juventus - Porto i Borussia Dortmund - Sevilla na rasporedu su 9. ožujka.

Nove dvije utakmice osmine finala Lige prvaka bit će odigrane u utorak, 23. veljače, kad će Atletico Madrid ugostiti Chelsea, a Lazio biti domaćin Bayernu.

19. travanj 2024 15:45