Pogledajte pogodak Andreja Kramarića koji se rijetko viđa

Piše D  /  01.09.2018., 06:09h

Hoffenheim je gubio protiv Freiburga od 36. minuti i nikako nisu uspijevali zaprijetiti gostima, a kamo li da dođu do izjednačenja. Imali su posjed lopte, ali u napadu se nije imalo inspiracije. Treneru domaćih Nagelsmannu nije preostalo ništa drugo nego da u finišu poluvremena u igru ubaci svog najboljeg nogometaša iako nije bio dovoljno spreman.

Nakon ulaska Kramarića i Hoffenheim je ‘živnuo‘ u drugom poluvremenu te golovima mađarskog napadača Szalaia preokreće rezultat i dolazi do vodstva. Konačan rezultat utakmice 3:1 postavlja Andrej Kramarić pogotkom duboko u sudačkoj nadoknadi.

Bio je ovo jedan od najlakših golova u njegovoj karijeri iako mu treba odati priznanje jer je u punom sprintu pretrčao čitav teren. Sjajno ga je uposlio Bittencourt nakon kontre, a Hrvat je poslao loptu u praznu mrežu.

Prvijenac Kramarića ove sezone u Bundesligi pogledajte OVDJE.

Nije trebalo dugo, a već su ga pojedini hrvatski mediji počeli prozivati kako može igrati za Hoffenheim, a kada treba za reprezentaciju onda je ozlijeđen.

Podsjetimo, Kramarić i Rebić neće igrati prijateljsku utakmicu s Portugalom i onu Lige nacija sa Španjolskom zbog ozljeda, odnosno nedovoljne spremnosti.

"Izbornik Zlatko Dalić bio je u kontaktu s Rebićem i Kramarićem, kao i liječnička služba hrvatske reprezentacije s liječnicima Eintrachta, odnosno Hoffenheima. Trenutno stanje njihovih ozljeda je takvo da neće moći konkurirati za prijateljsku utakmicu protiv Portugala (6. rujna) i utakmicu Lige nacija protiv Španjolske (11. rujna) te se stoga neće priključiti reprezentaciji na okupljanju idućega ponedjeljka u portugalskom Faru", objavio je HNS.

Naravno, klub ima pravo zabraniti igraču da obavlja reprezentativne zadatke ukoliko nije u potpunosti spreman. Tako da su pojedina prozivanja hrvatskog napadača nepotrebna. Zabijao je i igrao je Hrvatsku kada je bilo najpotrebnije, te je zaslužio odmor za vrijeme ovih reprezentativnih obveza.

27. travanj 2024 00:49