Pobjeda u posljednjoj sekundi: Matić donio slavlje Širokom

Piše D  /  15.08.2018., 07:08h

Dobre igre Širokobriježana su se nastavile i na gostovanju kod Mladosti u Doboju kod Kaknja. Ni nakon petog kola momčad Borisa Pavića ne zna poraz i novom su pobjedom ponovno zasjeli na vrh ljestvice.

Široki Brijeg je pobijedio Mladost s minimalnih 1:0, a jedini pogodak zabio je Bernardo Matić i to u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Nije to bila previše uzbudljiva utakmica. Široki Brijeg je bio bolji tijekom cijelog susreta, ali nisu uspijevali probiti obranu domaćina iz rijetkih prilika. Mladost je zaprijetila tek u drugom poluvremenu kada je Guzina sjajno pronašao Asanija, ali ovaj ne pogađa iz odlične prilike.

To kao da je dalo do znanja Širokobriježanima da ne smiju previše riskirati, te je viđena još dosadnija utakmica.

No, na kraju će se pamtiti samo rezultat i to pozitivan za goste jer je Bernardo Matić nakon kornera u sudačkoj nadoknadi pogodio za 1:0 i veliko slavlje Širokobriježana koji su ponovno preuzeli vrh ljestvice od Željezničara koji večeras na Grbavici igra gradski derbi sa Sarajevom u posljednjoj utakmici 5. kola.

25. travanj 2024 09:49