Plemići otvorili novu sezonu pobjedom: Gol Filipovića jedan od najčudnijih na bh. travnjacima

Piše D  /  21.07.2018., 10:07h

Tvrdu i tešku utakmicu odigrali su nogometaši Slobode i Zrinjskog u Tuzli na startu prvenstva BiH. Domaćini su u ranom dijelu susreta imali kontrolu, no Plemići se bude u nastavku. Bez prilika je proteklo pola sata igre, a u 31. minuti smo vidjeli i jedini pogodak na susretu.

Miloš Filipović je htio ubaciti loptu u šesnaesterac gostiju, no ona mu prelazi preko noge i od vratnicu ulazi u gol.

Prepustili su Mostarci nakon postignutog pogotka Slobodi posjed lopte i rutinski sačuvali vodstvo. Čitav preostali dio utakmice protekao je bez ijedne prave prilike.

Siromašan susret, ali za aktualne prvake države najbitnija su tri boda na startu Premijer lige.

U preostalim susretima 1. kola Željezničar je u Gabeli također došao do minimalne pobjede nad GOŠK-om 0:1, Krupa je s 3:1 svladala Čelik, dok su Mladosti i novi premijer ligaš Zvijezda 09 odigrali susret bez pogodaka (0:0).

26. travanj 2024 08:27