Perišić i Lewandowski odveli Bayern u finale Kupa

Piše D  /  10.06.2020., 10:06h

Ivan Perišić nije proljeće dočekao kao prvotimac Bayerna, no u polufinalnoj utakmici njemačkog Kupa protiv Eintracht Frankfurta trener Hansi Flick stavio ga je u prvih 11.

Hrvatski ofenzivac na posudbi iz milanskog Intera odmah je iskoristio šansu golom u 14. minuti nakon ubačaja kralja asistencija Thomasa Müllera. Perišić se bacio i glavom pogodio za vodstvo njemačkog prvaka za savršen start u Münchenu.

Gol pogledajte OVDJE!

Ovo mu je bio šesti gol u 28. nastupu ove sezone, a ima i osam asistencija.

U 70. minuti Eintracht je izjednačio! Iz odbijanca je zabio Danny da Costa, koji je ušao u igru prije nekoliko minuta. Asistirao mu je Kamada koji je ušao zajedno s njim.

No, neriješen rezultat trajao je samo pet minuta, a onda je na scenu ponovno stupio čudesni Poljak. Davies i Kimmich su iskombinirali, a Lewandowski u svom stilu zabio za novo vodstvo Bayerna i pokazat će se konačnih 2:1.

19. travanj 2024 13:28