Perišić asistent u Bayernovoj pobjedi nad Zvezdom, PSG razbio Real Madrid

Piše D  /  18.09.2019., 11:09h

Nogometaši Bayern Munchena opravdali su ulogu favorita u susretu prvog kola skupine B. Bavarci su na Allianz Areni pobijedili Crvenu zvezdu s 3:0, a Ivan Perišić je asistirao za prvi pogodak.

Iako rezultat zvuči kao uvjerljiva, rutinska pobjeda, to i nije tako izgledalo na terenu. Bio je Bayern puno bolji u tom susretu, ali nakon pogotka Comana u 34. minuti kada mu je Perišić sjajno asistirao, Bavarci nikako da ponovno zatresu mrežu srpske momčadi.

Čak je u 78. Marko Marin pucao tik pored vratnie Neuerovog gola. No, u 80. Lewandowki koristi grešku Zvezdine obrane, a u sudačkoj nadoknadi Muller zabija za konačnih 3:0.

U derbiju večeri, u suretu skupine A PSG je na Parku Prinčeva potopio Real Madrid s 3:0, a Francuzi su igrali bez Cavanija, Mbappea i Neymara. Real je također imao problema s ozljedama jer zbog nje nije igrao najbolji nogometaš svijeta Luka Modrić.

PSG je poveo preko Di Marije u 14. minuti, a isti igrač je u 33. minuti zatresao mrežu bivšeg kluba za 2:0. U nastavku meča Real je i dalje bio potpuno bezopasan, dok je PSG postigao još jedan gol i to preko Meuniera u nadoknadi za potop Kraljeva od kojih očito ni ove sezone neće biti ništa.