Pašalić je sredio Speziju! Hrvat je utrpao dva komada...

Piše D  /  13.03.2021., 07:03h

U susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je pobijedila Speziju sa 3-1 uz dva gola hrvatskog reprezentativca Maria Pašalića.

Hrvatski veznjak je zabio golove za 1-0 i 3-0 u 53. i 73. minuti, a među strijelce se upisao i Luis Muriel u 55. minuti.

Za goste je zabio Roberto Piccoli osam minuta prije kraja.

Pašalić je igrao do sudačke nadoknade, dok Boško Šutalo nije nastupio zbog ozljede. Za goste je cijeli susret igrao Martin Erlić.

U prvom susretu ovoga kola Lazio je pobijedio Crotone sa 3-2 upisavši prvu pobjedu zadnja tri kola.

Lazio je vodio 1-0 i 2-1, no Crotone je oba puta dostizao zaostatak. Međutim, gosti se nisu uspjeli i treći put vratiti nakon što je Felipe Caicedo u 84. minuti zabio za 3-2.

Golove za rimski sastav zabili su i Sergej Milinković-Savić (14), te Luis Alberto (39), dok je oba gola za Crotone postigao Simeon Nwankwo (29, 50-penal).

Vodi Inter sa 62 boda, Milan je drugi sa 56 bodova, dok Juventus i Atalanta imaju po 52 boda.

Lazio je šesti na ljestvici sa 46 bodova, dok je Crotone i dalje posljednji sa 15 bodova, sedam manje od zone spasa, prenosi Hina.

20. travanj 2024 13:20