Ova utakmica ulazi u povijest: Trajala je pola godine i danas je konačno završila

Piše D  /  10.06.2020., 10:06h

Ova utakmica druge španjolske lige posebna je ne samo zato što je počela prije šest mjeseci nego i zato što se igralo samo jedno poluvrijeme.

Utakmica je nastavljena u 46. minuti s igračem manje za Albacete jer je veznjak Eddy Silvestre crveni karton potkraj prvog poluvremena dobio još u prosincu, kada je susret započeo.

Naime, Rayo Vallecano i Albacete započeli su susret još 15. prosinca prošle godine, ali je u poluvremenu prekinut zbog toga što su navijači Raya protivničkom igraču Romanu Zozulji vikali da je nacist, prenosi Hina.

Momčad Albacetea nije htjela nastaviti utakmicu, koja je prekinuta kod rezultata 0:0 u trenutku kad su gosti imali i igrača manje, jer je u sudačkoj nadoknadi vremena Eddy Silvestre dobio crveni karton.

Utakmicu je odlučio Luis Advincula koji je zabio gol u 61. minuti susreta.