Novi kiks Real Madrida, Shakhtar duboko u sudačkoj nadoknadi došao do trijumfa nad Atalantom

Piše D  /  01.10.2019., 09:10h

Real Madrid i nakon drugog kola ne zna za pobjedu u natjecanju kojeg su u rekordnom broju osvajali. Kraljevi su na svom Santiago Bernabeu dočekali Club Brugge i odigrali neriješeno 2:2. Štoviše, Real se u ovoj utakmici i spašavao jer je gubio s 2:0 kada je Belgijance s dva pogotka u pomalo neočekivano vodstvo doveo Dennis s dva gola.

Prvi je zabio u 9. minuti, a drugi pola sata kasnije nakon velike greške Luke Modrića.

Gol pogledajte OVDJE!

No, Kraljevi se vraćaju u drugom poluvremenu. Ramos je u 55. minuti smanjio na 1:2, a u 85. minuti Casemiro je nakon prekida bio najviši u skoku i donio prvi bod Real Madridu u Ligi prvaka.

Luka Modrić odigrao je cijeli susret.

U drugom susretu ranijeg termina Atalanta je na San Siru ugostila Shakhtar i doživjela svoj drugi poraz. Nakon katastrofe na Maksimiru, Atalanta je večeras poražena s 1:2 u posljednjim trenucima susreta.

Odlično je počelo za Talijane koji u 16. minuti dobivaju penal, ali ga ne koristi Iličić, ali u 28. minuti Duvan Zapata ipak donosi vodstvo Atalanti. Ukrajinci se vraćaju preko Moraesa koji u 41‘ zabija za izjednačenje.

Taj rezultat je stajao na semaforu sve do pete minute sudačke nadoknade kada Solomon zabija za preokret i pobjedu Shakhtara 1:2.

Možda će iz Dinama biti pomalo razočarani ovim raspetom na San Siru jer bi remi najviše odgovarao Modrima.  Vrijedi spomenuti kako je Mario Pašalić odigrao cijeli susret za Atalantu.

20. travanj 2024 12:07