Niko Kovač startao remijem na klupi Monaca

Piše D  /  23.08.2020., 07:08h

Monaco, koji je promijenio pet trenera u zadnje dvije godine, gubio je 0-2 poslije samo 21 minute igre nakon što su golove za Reims zabili Boulaye Dia (5) i El Bilal Toure (21), prenosi Hina.

Međutim, Axel Disasi je na poluvremenu smanjio zaostatak, a Benoit Badiashile je u 55. minuti izjednačio za Monaco.

Angers, koji je u subtu svladao Dijon u utakmici prvog kola, jedina je momčad francuskog prvenstva koja do sada ima upisanu pobjedu.

U Ligue 1 nije bilo nogometnih utakmica pet mjeseci nakon što je sezona 2019./2020. prekinuta zbog pandemije COVIDa-19. Prvak PSG, koji večeras igra finale Lige prvaka protiv minhenskog Bayerna, i Olympique Lyonnais koji je u polufinalu Lige prvaka poražen od Bayerna, prvenstvo će započeti kasnije.

24. travanj 2024 16:06