Niko kovač i navijači Bayerna u transu: Bavarci nakon 45. minuta razbili Borussiju Dortmund

Piše D  /  06.04.2019., 07:04h

Nogometaši Bayern Munchena odigrali su najboljih 45 minuta pod vodstvom Nike Kovača. U velikom derbiju 28. kola Bavarci su u potpunosti razbili Borussiju Dortmund nakon prvog poluvremena rezultatom 4:0.

Totalna dominacija Bayerna od 10. minute kada su i došli do vodstva golom Hummelsa nakon ubačaja Alcantare. Sedam minuta kasnije Robert Lewandowski presijeca loptu Zagadou, prebacuje Burkija i zabija za 2:0.

Tribine Allianz Arene su bile u transu, Rummenige u loži i Niko Kovač na klupi slavili su veliko vodstvo, a Borussija je do kraja bila dotučena. Nisu stali Bavarci već su nastavili s razbijanjem protivnika. Da nije bilo Burkija, Bayern bi već nakon pola sata vodio s četiri-pet golova razlike, ali ni čudesni vratar gostiju nije uspio sve zaustaviti.

U 41. minuti Javi Martinez se nalazi na pravom mjestu i s vrha šesnaesterca sjajnim udarcem zabija za 3:0, a dvije minute kasnije Gnabry se sjajno snalazi i glavom zabija za nestvarnih 4:0.

14. travanj 2024 21:55