Nije zaboravio zabijati: Nikola Kalinić zabio dva gola za Romu

Piše D  /  01.03.2020., 07:03h

Atalanta je u nevjerojatnoj utakmici pobijedila Lecce na gostovanju s čak 2:7, a Mario Pašalić je bio dvostruki asistent. Junak kod Atalante je bio kolumbijski napadač Duvan Zapata koji je zabio hat-trick, a u strijelce za pobjedničku momčad su se upisali i Iličić, Muriel i Malinovsky, te Donati autogolom. Za Lecce su pogađali Saponara i upravo Donati.

A, Roma je na gostovanju na Sardiniji kod Cagliarija upisala važnu pobjedu u borbi za Ligu prvaka. Vučica je slavila s 3:4, a junak je bio pomalo zaboravljeni hrvatski napadač Nikola Kalinić.

Cagliari je poveo preko Joao Pedra u 28. minuti, ali samo minutu kasnije Kalinić koristi grešku domaće obrane i glavom zakucava loptu u mrežu za 1:1.

U 41. minuti Kalinić zabija za preokret kada ga je sjajno uposlio Mkhitaryan, a bivši Vatreni rutinski rješava situaciju.

Gol pogledajte OVDJE!

Na 1:3 je povisio Kluivert u 64. minuti, a Kalinić je upisao asistenciju nakon što je sjajno glavom izbacio mladog Nizozemca u prazan prostor.

Pereiro je u nastavku smanjio na 2:3, ali je Kolarov izravno iz slobodnog udarca vratio dva gola prednosti, da bi Joao Pedro svojim drugim golom postavio konačnih 3:4.

Zanimljivo, iako smo danas igrane samo dvije utakmice viđeno je nevjerojatnih 16 golova.

23. travanj 2024 00:11