Nije se dugo čekao: Prvijenac Zlatana u sigurnoj pobjedi Milana

Piše D  /  11.01.2020., 04:01h

Prvo poluvrijeme je bilo onakvo kakvo nam je Milan i navikao prikazivati - loše. Mada se vidjelo kako bi moglo biti nešto od nove formacije za koju se Pioli odlučio; 4-4-2.

Konačno je trener Rossonera odlučio iz prvih 11 izbaciti Susa i u napadu s Ibrahimovićem spariti mladog Portugalca Leaoa.

To se itekako isplatilo u drugom poluvremenu jer je upravo Leao, uz dosta sreće, doveo Milan u vodstvo već u 46. minuti.

Nije se dugo čekalo da najveće pojačanje Milana ove sezone Zlatan Ibrahimović krene pokazivati što zna. U svojoj drugoj utakmici, u 64. minuti iskoristio je dodavanje Hernandeza i zabio za 0:2.

U samom finišu susreta i Ante Rebić je dobio priliku ušavši umjesto Leaoa u 90. minuti, no premalo je to bilo da Hrvat išta uradi.

S druge strane, kod Cagliarija, Marko Rog je igrao do 76. minute.

19. travanj 2024 06:00