Navijači PSG-a brutalno izvrijeđali Neymara i njegovog oca

brazilska zvijezda

ruj 14, 2019

Screenshot: YouTube

Momčad PSG-a odigrala je utakmicu 5. kola francuskog prvenstva na Parku prinčeva protiv Strasbourga i pobijedila s 1:0.

Trener domaćih Thomas Tuchel nije mogao računati na ozlijeđene Edinsona Cavanija i Kyliana Mbappea pa je od prve minute ove sezone u početnom sastavu prvaka bio Neymar.

Brazilac je mjesecima očajnički tražio odlazak s Parka prinčeva i povratak u Barcelonu, a to mu nisu oprostili navijači Pariza.

Kad je spiker na stadionu pročitao njegovo ime, uslijedili su silni zvižduci i uvrede, a navijači su i izvjesili veliki transparent na kojem je bila poruka Neymarovom ocu.

"Gospodine Neymar, prodajte svog sina u Vila Mimosu", pisalo je na transparentu.

Naime, Vila Mimosa je dio Rio de Janeira koji je poznat po prostituciji.

Neymar je u drugoj minuti sudačke nadoknade zabio gol za svoju momčad i tako donio pobjedu PSG-u. I to na kakav način, fantastičnim škaricama.